
Weinig naleving NTA 8790: gemeenten zetten te weinig handhaving in
Sinds 1 juli 2024 zijn eigenaren van publieke gebouwen voor meer dan 5.000 personen verplicht om hun constructieve veiligheid te laten beoordelen volgens de NTA 8790.
Dagblad Cobouw publiceerde op 22 februari het artikel ‘Hergebruik kelder maakt project haalbaar’. Dat project is Amadeus Den Haag van Ontwikkelingsmaatschappij Kalvermarkt, een joint venture van Provast en ASR Vastgoed Ontwikkeling.
Cobouw schrijft onder meer: “Door een nieuw woon- en winkelcomplex boven op een bestaande kelder te zetten, kon er flink bespaard worden op de bouwput. Deze suggestie van IMd bleek de redding van plan Amadeus, pal naast de Haagse tramtunnel.”
Lees hier het volledige artikel
Lees hier de tekst bij de foto op de voorpagina
Sinds 1 juli 2024 zijn eigenaren van publieke gebouwen voor meer dan 5.000 personen verplicht om hun constructieve veiligheid te laten beoordelen volgens de NTA 8790.
Het Circulair Centrum Heerde is een belangrijk pilotproject binnen het internationale onderzoeksprogramma ReCreate
Het plan omvat de herbestemming van een bestaand kantoorpand naar een parkeergarage.