IMd trots op eervolle vermelding voor PI Haaglanden bij Berlagevlag 2025
Het nieuwbouw-zorgcentrum van PI Haaglanden in Scheveningen heeft tijdens de Berlagevlag 2025 een eervolle vermelding ontvangen, ook wel de Berlagevaan genoemd.
Sinds 1 juli 2024 zijn eigenaren van grote, publiek toegankelijke gebouwen wettelijk verplicht een periodieke keuring van de constructieve veiligheid uit te voeren volgens de NTA 8790. Maar wat houdt deze NTA nou precies in? Voor welk type gebouwen geldt deze verplichting? Op welke manier en door welke partij moet de periodieke beoordeling uitgevoerd worden? Vóór wanneer en hoe vaak? Tijdens de informatiebijeenkomst op donderdag 6 maart beantwoorden we al deze vragen én meer!
Ron van der Aa zal namens NEN ingaan op de aanleiding en totstandkoming van de NTA 8790. Vervolgens zullen Karel Terwel (IMd) en Wouter van den Berg (Nebest) de inhoud en werkwijze met betrekking tot de NTA bespreken. Theo Verkade deelt zijn ervaringen vanuit de Gemeente Delft en tot slot gaat Elbert van der Horst van Vastestate de dialoog aan over hoe een vastgoedbeheerder omgaat met deze NTA.
Bij deze nodigen wij u van harte uit om gratis deel te nemen aan de informatiebijeenkomst. Aanmelden is mogelijk via onderstaande link. Neem bij vragen contact op met Wouter van den Berg via wouter.vandenberg@nebest.nl / +31 6 283 542 18.
https://www.nebest.nl/academie/informatiebijeenkomst-nta-8790/
Het nieuwbouw-zorgcentrum van PI Haaglanden in Scheveningen heeft tijdens de Berlagevlag 2025 een eervolle vermelding ontvangen, ook wel de Berlagevaan genoemd.
De Nederlandsche Bank in Amsterdam, De Meelfabriek in Leiden en Kantoor Vol Afval (KaVA) in Katwijk hebben dit jaar de NRP Gulden Feniks gewonnen.
Op de VU Campus in Amsterdam is de bouw van het nieuwe Matrix Innovation Center officieel gestart. Met het boren van de eerste paal is de realisatie van het innovatieve kantoor- en laboratoriumgebouw feestelijk ingeluid.